שאלות נפוצות

ב-אנימיני, הענקת חוויה יוצאת דופן ללקוחותינו היא בראש ובראשונה בכל מה שאנחנו עושים. אנו שמחים לעזור לך ולענות על כל שאלה שיש לכם.

אנחנו פועלים במרץ ובדרך כלל לוקח לנו כ-21 ימי עסקים, שימו לב – זהו זמן אספקה משוער ומשתנה לפני כמות ההזמנות שנמצאות כרגע בסדנה, אין התחייבות לזמן האספקה, לכן, אנחנו ממליצים להזמין כמה שיותר זמן מראש!

כרגע עלות המשלוח היא של 25 ש"ח, סכום שיתווסף בסוף תהליך ההזמנה.

היינו אומרים שרמת הדמיון היא כ-80%. הבובות עשויות בתהליך ידני על ידי אמני חימר מוכשרים בעלי ניסיון של עשרות שנים. חשוב לצרף תמונה כמה שיותר דומה ומדוייקת, עם הבעת הפנים המתאימה. לדוגמא, אם אתם רוצים שהבובה תחייך יש לצרף תמונה עם חיוך.

אנו משתמשים ב- GeoTrust Secure Socket Layering (SSL), טכנולוגיית הצפנה המבטיחה העברת אינטרנט בטוחה של המידע האישי שלך. איננו שומרים פרטי כרטיס אשראי ואף איננו משתפים את פרטיך האישיים עם צד ג 'כלשהו.

הבובות שלנו מבוססת על התמונות שלכם, כל עוד התמונה שהעלתם ברורה (אנחנו נגיד לכם אם לא) אין סיבה לדאגה. כל הבובות עוברות בדיקה מול התמונה שלכם לפני הדפסה ואנחנו מוודאים בקפדנות שהתוצאה יצאה לא פחות ממושלמת. אנחנו לא מאפשרים אישור לבובה משום שזה פוגע בתהליך הייצור ובמהירות המשלוח.

עדיין יש לך שאלה? שלח לנו דוא"ל באמצעות טופס זה ונחזור אליך בהקדם האפשרי.